Jak dopadla oslava mých třicátých narozenin

U muže je třicátý rok života poměrně důležitým obdobím. Přirovnal bych tyto narozeniny k podobně významným jako jsou ty osmnácté. Z kluka se totiž poprvé stává dospělý muž. Není už možné o třicátníkovi hovořit jako o chlapci, byť za mládence se může stále považovat. Dokonce někteří staří mládenci bývají u žen velmi oblíbení. To je ale zase na jiný příběh 🙂

Co vám tu budu vyprávět jsou události mých třicátých narozeniny, na které jen tak nezapomenu. Vše začalo velice pokojně, když jsme doma s rodinou začali slavit. Kromě krásného přání k narozeninám jsem dostal dort se sportovní tematikou a digitální hodinky, které mi vždycky řeknou, kolik času mi tady na světě ještě zbývá 🙂 Dárky to byly skutečně nádherné a dodnes si jich vážím.

Přání a dárek ke třicátým narozeninám

Po krátké domácí oslavě, která obsahovala přípitek „whisky“ mezi pánským osazenstvem jsme se rozhodli vyrazit ještě do města a patřičně oslavu zakončit. Dá se říct, že lepší slavení takového jubilea si ani nedokážu předtsavit. Děkuji své rodině a všem zůčastněným za krásný zážitek.